Norime Jums pristatyti Prancūzijos profesionalios avalynės gamintoją – „Swedi pro“.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius skirtus darbui. Keturiasdešimt penkerių metų bendradarbiavimas su įvairių pramonės šakų specialistais, reagavimas į vartotojų pastabas ir pageidavimus bei profesinis meistriškumas užtikrina, kad įvairių profesijų žmonėms skirtas apavas būtų nepriekaištingas.

Dėvėdami elastingą ir lengvą mūsų avalynę, Jūs puikiai jausitės visą dieną, nes modeliai tiksliai priderinti prie kojos pėdos reljefo. Tokia avalynė – tikras komfortas daug vaikštant ar dirbant stovimą darbą.

„Swedi pro“ siūlo Jums ilgaamžę produkciją. Aukščiausios kokybės rinktinės žaliavos, šiuolaikiški gamybos procesai, kruopštus detalių tikrinimas ir testavimas kiekvienoje gamybos stadijoje lemia produkcijos patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Prancūzijos gamintojas rūpinasi kiekvieno vartotojo darbo sauga ir sveikata, todėl nuolat ieško geriausių techninių sprendimų. „Swedi pro“ gaminiai atitinka Europos Bendrijos standartus. Patogi kojos padėtis, speciali modelį sutvirtinanti metalinė noselė daro šią avalynę saugią ir šiuolaikišką.

„Swedi pro“ neabejinga ir gerai prikėjų savijautai, todėl nuolat rūpinasi, kad apavas atitiktų ir asmens higienos reikalavimus. Avalynė gaminama iš ypatingos odos, kuri gerai praleidžia orą, saugo nuo grybelinių ligų (mat stabdo bakterijų vystymąsi), padeda išvengti nemalonaus kojų kvapo.

` Štai kodėl profesionalai renkasi „Swedi pro“